Trzy złote rady, które pomogą Ci wybrać odpowiedni power bank

Trzy złote rady, które pomogą Ci wybrać odpowiedni power bank

Wybór odpowiedniego banku energii nie jest łatwym zadaniem. Wybór odpowiedniego banku energii może być mylący, ponieważ istnieje tak wielu producentów, modeli, technologii i wzorów. Kończymy z 10 modelami i nie wiemy, który z nich wybrać. Znalezienie najlepszej przenośnej ładowarki dla swoich potrzeb nie musi być trudne. Musisz jednak wiedzieć, na co zwracać uwagę.

Przyjrzyjmy się kilku prostym wskazówkom, które mogą ułatwić podjęcie tej trudnej decyzji.

1. Rozmiar to wszystko

Najważniejszą rzeczą, którą należy zrobić, to zdecydować się na ładowarkę o odpowiednim rozmiarze. Należy zastanowić się, jak często i jak intensywnie będziemy korzystać z ładowarki. Najpopularniejsze power packi mają pojemność od 10000mAh do nawet 30000mAh. Jeśli przyjmiemy, że przeciętna bateria smartfona ma pojemność 1500-3000mAh, to okaże się, że najmniejsze modele mogą naładować całą baterię dwukrotnie, a największe aż siedmiokrotnie.

Różnice w wielkości i wadze mogą być dość znaczące. Kompaktowe litowo-polimerowe power banki, mają wagę około 200 g i można je bez problemu nosić w kieszeni.

Największe modele ważą zazwyczaj mniej niż 0,5 kg. Powinieneś zastanowić się, czy będziesz potrzebował ładowarki do ładowania urządzeń w autobusie lub na uczelni, czy też wolisz skarb, który może być wielokrotnie używany do ładowania wielu urządzeń podczas dłuższych podróży.

2. Zastanów się nad dodatkami

Wiele modeli oferuje więcej niż tylko funkcję ładowania. To dobry pomysł, przed zakupem, aby sprawdzić, czy model, którym jesteś zainteresowany, ma to. Oto lista popularnych dodatków.

  • Port Quick Charge (Quick Charge, Ultra Charge, Power Delivery) pozwala na szybsze ładowanie podłączonych urządzeń. Standardowe power banki mają zazwyczaj 1A. Ładowarki gniazdkowe często mogą ładować z mniejszą prędkością.
  • Liczba portów ładowania – pozwala na ładowanie wielu urządzeń jednocześnie
  • Wskaźnik poziomu naładowania LED – informuje o stanie naładowania power banku za pomocą diod LED
  • Możliwość jednoczesnego ładowania power banku i podłączonego do niego urządzenia (Pass Through). Większość power banków tego nie umożliwia.

3. Wreszcie! Design i kolor

W ostatnim punkcie nie będziemy udzielać żadnych porad. Do wyboru jest wiele ładowarek, więc każdy ma swoje własne preferencje. Choć wybór może być trudny, jesteśmy pewni, że znajdziecie odpowiednią ładowarkę dla siebie. Zapraszamy do zakupów!

Previous Cztery popularne zabiegi laserowe, które warto wypróbować jesienią
Next Pielęgnacja włosów - gotowy plan

Może to Ci się spodoba

Spotkanie robocze dotyczące przygotowań Sesji Komitetu Światowego Dziedzictwa UNESCO

Dzisiaj (27.03.br.) w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie odbyło się spotkanie robocze przedstawicieli służb  zaangażowanych w przygotowanie Sesji Komitetu Światowego Dziedzictwa UNESCO. 41 Sesja Komitetu Światowego Dziedzictwa UNESCO  odbędzie się

„Handel ludźmi”

W ramach realizacji „Krajowego Planu Działań przeciwko Handlowi Ludźmi na lata 2016-2018”, w miesiącu maju b.r., policjantki Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Krakowie przeprowadziły w Galicyjskim Centrum Integracji Społecznej

Jak działa dopłata do odszkodowania?

Ubezpieczyciele znani są z tego, że zaniżają wysokość wypłacanych odszkodowań. Nasi eksperci ustalili, że prawie 98% szacunków zostało zaniżonych przez ubezpieczycieli w 2018 roku. Aby otrzymać wyższe odszkodowanie, jakie warunki

Dni Bezpiecznego Internetu

W ramach obchodów Dni Bezpiecznego Internetu (Tygodnia Bezpiecznego Internetu) w 2017 roku obchodzonego pod hasłem „Razem zmieniamy Internet na lepsze”, policjanci Wydziału Prewencji KWP w Krakowie wspólnie z dyrekcją oraz

Salon w stylu urban jungle/urban etno

Na dworze pada śnieg i choć muszę przyznać, że takie krajobrazy są piękne, to ja wolę wracać myślami do wakacji, słońca i ciepła. Pomyślałam więc: “Nie mogę tam teraz być,

Małopolska wyda miliard złotych na infrastrukturę kolejową

W 2015 r. ma ruszyć Szybka Kolej Aglomeracyjna w Małopolsce. Pierwsze pociągi pojadą jednak już za rok. Województwo na rozwój tej części transportu publicznego wyda nawet miliard złotych do 2020 r.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź