Top 10 najchętniej oglądanych seriali na Netflix Polska we wrześniu

Top 10 najchętniej oglądanych seriali na Netflix Polska we wrześniu

Wrzesień na Netflixie zdominowały “House of Paper”, “Lucifer” i “Lucyfer”. Jakie jeszcze seriale oglądaliśmy na Netflixie przez wiele godzin?

Które seriale zdominowały top 10 Netflixa we wrześniu Flixpatrol, który codziennie zbiera takie dane, pozwala nam zobaczyć, jakie 10 najlepszych seriali Netflixa oglądali Polacy w ubiegłym miesiącu. Zdecydowanym zwycięzcą jest “House of Paper”, a także “Lucyfer”, czyli finałowy sezon. Inne seriale nie pozostały daleko w tyle.

10. Clickbait

Pierwszy na liście jest miniserial “Clickbait”, który ma premierę pod numerem 10. To thriller o zagrożeniach płynących z mediów społecznościowych i o tym, jak wpływają one na nasze prawdziwe życie. Adrian Grenier (“Ekipa”) portretuje ojca i męża, który pojawia się w filmiku na mediach społecznościowych trzymając kartkę z napisem “Napadam na kobiety”. Przy 5 milionach wyświetleń umrę”.

9. Good Girls

W sezonie 4 nastąpił powrót serialu Good Girls. Był to jednak ostatni sezon i telewizja NBC musiała anulować serial. Więcej o powodach tej decyzji przeczytacie tutaj. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą recenzją czwartego sezonu “Good Girls”, w której poddajemy w wątpliwość, czy rzeczywiście jest tak smutno z powodu tego serialu.

8. Squid Game

Koreańskie dramy nie są masową rozrywką. “Squid Game” może to zmienić. Ten brutalny thriller widzi ludzi biorących udział w grze na śmierć i życie, aby wygrać duże sumy pieniędzy. Szybko zdobywa popularność na całym świecie. Ted Sarandos (jeden z założycieli Netflixa) twierdzi, że jest to najchętniej oglądany serial w historii Netflixa. Twórcą serialu jest Hwang Donghyuk (“The Fortress”). Nie jest pewien, czy kiedykolwiek powstanie drugi sezon “Squid Game”.

Przeczytaj również: Deniz Durmaz – Kim Jest Aktorka, Która Gra W “Więźniu Miłości”?

7. Reksin

Seriale dla dzieci wciąż są silne. “Reksin”, w oryginale “Sharkdog”, to najnowszy animowany hit na Netflixie. Serial śledzi przygody 10-letniego chłopca, który jest pół rekinem i pół psem. Ma serce pełne złota, uwielbia paluszki rybne i wraz ze swoim właścicielem przeżywa niesamowite przygody.

6. Riverdale

Bohaterowie Riverdale również przeżywają niesamowite przygody. Finał 5. sezonu jest tuż za rogiem, a na tym nie koniec. Tym razem czasu między sezonami będzie bardzo mało – szósta seria jest już kręcona, a showrunner obiecuje mnóstwo akcji. W miasteczku, które widziało już wszystko, dojdzie do ostatecznej walki dobra ze złem. Prawdopodobnie nie wszyscy ją przeżyją.

5. Sex Education

Ukazał się 3. sezon “Sex Education”. Pojawiła się w nim nowa dyrektorka grana przez Jemimę Kirke. Moordale zaczęło przypominać polskie szkoły pod rządami ministra Cherneka. Otis spotykał się z Ruby zamiast z Maeve, a Eric budował związek. Jean również przygotowywała się do posiadania dzieci i próbowała stworzyć szczęśliwą rodzinę. Mamy wiele pytań przed 4. sezonem “Sex Education”, który został potwierdzony przez Netflixa.

4. The Good Doctor

“The Good Doctor” kwitnie i wkrótce zastąpi “New Amsterdam Hospital”, ulubiony serial medyczny Polaków. David Shore (“Dr House”) wyprodukował dramat medyczny. Główną rolę gra Freddie Highmore (“Bates Motel”). Warto się wybrać, nawet jeśli tylko dla tego duetu.

3. Psi Patrol

Top 10 tytułów Netflixa zmienia się co miesiąc, ale jedno jest pewne – kanadyjska kreskówka dla dzieci “Psi Patrol” była, będzie i będzie nadal popularnym tytułem.

2. Lucifer

“Lucyfer”, czyli finałowy sezon serialu “Lucyfer”, powraca. Fani są podzieleni przez finał, który doprowadził do tego, że niektórzy pytają, gdzie była Trixie. To wciąż jeden z najchętniej oglądanych seriali na Netflixie, niezależnie od tego, jak ludzie czują się z zakończeniem. Widzowie prawdopodobnie wróciliby do “Lucyfera”, gdyby pojawił się sezon 7. Ale nie ma takich planów. Tym razem to pożegnanie, co zarówno Netflix, jak i twórcy wielokrotnie powtarzali.

1. Dom z papieru

Numer 1 nie jest zaskoczeniem: “Dom z papieru, po raz kolejny zgarnia wszystko. Są już na końcu zakręconej gry o wielkie pieniądze. Przed nami jeszcze pięć odcinków. Klip z odcinka możecie zobaczyć powyżej. Zakończą one historię Profesora, Tokio, Berlina i spółki.

Previous Worki i cienie wokół oczu - dowiedz się, jak je skutecznie usunąć
Next Pięć powodów, dla których warto kupować meble z drewna

Może to Ci się spodoba

Miasta rozlewają się na przedmieścia. To powoduje coraz większe korki

Ponad połowa mieszkańców miast uważa, że samochód to najwygodniejszy środek transportu. Jednocześnie większość z nich korki i brak miejsc parkingowych uważa za największą zmorę komunikacyjną w mieście. Mimo że transport publiczny staje się

Święto krakowskich policjantek, policjantów i pracowników

Dzisiaj (20 lipca br.) w Muzeum Lotnictwa Polskiego odbyła się uroczysta zbiórka z okazji Święta Policji Komendy Miejskiej Policji w Krakowie. Przybyli na nią m. in. pełniący obowiązku Komendanta Wojewódzkiego

Prezydent Krakowa: jestem za budową metra, ale jeszcze nie teraz

W niedzielę, 25 kwietnia, mieszkańcy Krakowa wypowiedzą się w referendum, czy chcą organizacji Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2022. Prezydent miasta liczy na pozytywne odpowiedzi Krakowian, bo jak podkreśla, projekt się spina i jest

Inauguracja „Bezpiecznych Wakacji 2017” z sądeckimi policjantami

Bezpieczne Wakacje 2017 uważamy za otwarte! Takim okrzykiem w minioną sobotę (24 czerwca), zainaugurowano rozpoczynające się wakacje. Festyn na płycie rynku odbył się z udziałem sądeckich policjantów, którzy promowali zasady

Święto Policji w KPP w Krakowie

Dzisiaj w Komendzie Powiatowej Policji w Krakowie, odbyła się uroczystość upamiętniająca 98 rocznicę powstania polskiej Policji. W obchodach udział wzięli: insp. Krzysztof Król, Komendant Powiatowy Policji w Krakowie, mł. insp.

Porozumienie Akademii Górniczo- Hutniczej i Komendy Miejskiej Policji w Krakowie

Rektor Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie prof. Tadeusz Słomka oraz Komendant Miejski Policji w Krakowie insp. Rafał Leśniak podpisali dzisiaj porozumienie w sprawie współdziałania w zakresie zapewnienia porządku i bezpieczeństwa na

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź