Czerń w łazience, czyli klasyka we współczesnym wydaniu

Czerń w łazience, czyli klasyka we współczesnym wydaniu

Jak urządzić funkcjonalną i nowoczesną łazienkę? Wystrój łazienki nie powinien znudzić się po kilkudziesięciu latach, wymagając kolejnego pracochłonnego i długotrwałego remontu. Czy istnieje uniwersalny design, który pozostanie modny i elegancki bez względu na to, jak bardzo się zestarzeje? Projektanci podpowiadają, by postawić na wyrazistą czerń.

Czarny absolut – kompletny wygląd łazienki

Czerń w łazience można zaaranżować na wiele sposobów, w zależności od jej proporcji.

Połączenie zarówno koloru, jak i kompozycji. Total look to propozycja dla najodważniejszych, bez rezygnacji z ekstrawagancji. Monochromatyczne, czarne wnętrza to odważny wybór. Zarówno ściany jak i podłogi mogą być pomalowane na czarno. Elementy dekoracyjne i armatura często utrzymane są w ciemnych szarościach, które łączą się z czernią.

Czerń i ciemne szarości w różnych odcieniach mogą być stosowane, aby uniknąć przytłoczenia i nadmiaru. Nowoczesne oświetlenie punktowe i duże lustra są świetnymi dodatkami. Ciemna łazienka zostanie ożywiona dzięki zastosowaniu cieni, świateł i odbić lustrzanych.

Sprawdź również: Łazienka na poddaszu

Czarno na białym – czerń w małej łazience

Monochromatyczne łazienki w całym swoim wyglądzie to dobra opcja dla dużych, przestronnych wnętrz. Kontrasty to dobry pomysł do małych łazienek.

Na przykład jedna ściana nie powinna być czarna. Może to być efektowna czarna mozaika lub nowoczesne płytki heksagonalne, albo elegancki czarny marmur. Reszta łazienki powinna być w jaśniejszym, stonowanym odcieniu lub szara, aby ją zrównoważyć.

Bezpieczniejszą alternatywą jest dodanie czarnych akcesoriów do jasnej łazienki. Czarne akcesoria, takie jak uchwyty meblowe, ramy luster i oprawki lampek dodadzą stylu minimalistycznej łazience.

Piękno nie jest iluzją. Hipnotyzująca mozaika w łazience

Czarno-biała mozaika na podłodze lub ścianie to świetny sposób na zaaranżowanie czerni w łazience. Elegancki wzór szachownicy pasuje zarówno do wnętrz industrialnych, retro, jak i glamour. Naturalne drewno warto sparować z niewielkimi, czarnymi lub białymi płytkami.

Do tego delikatne szarości. Czerń i biel możesz wykorzystać także jako dekoracje, wyposażenie czy elementy wykończeniowe.

Skandynawski spokój – czerń i biel, drewno, a od czasu do czasu ptak

Chcesz, aby Twoja łazienka była pogodna i pozwalała na relaks. Podłoga z jasnego drewna może być uzupełnieniem białych ścian. Nie chcesz naturalnego drewna w swojej łazience. Zamiast tego rozważ użycie drewnopodobnych płytek, które ściśle imitują kolor i strukturę drewna. Możesz przyprawić subtelny wygląd, dodając czarne akcesoria, takie jak nowoczesna szafka lub eleganckie miksery.

Choć często pomijana, łazienka jest ważnym wnętrzem w każdym domu. Jej remont może być trudny, dlatego robimy go co kilka lub kilkanaście lat. Być może właśnie dlatego elegancka czerń jest dobrym wyborem. Jest nowoczesna, zmysłowa i ponadczasowa, a do tego można do niej dobrać złote, srebrne i miedziane dodatki. Nie pożałujesz, że spróbowałaś.

Previous Jakie rośliny najlepiej nadają się do ogrodu od strony południowej?
Next Cztery popularne zabiegi laserowe, które warto wypróbować jesienią

Może to Ci się spodoba

Kolejne 2 złote medale Szymona Kulki na Światowych Igrzyskach Służb Mundurowych w Los Angeles

Kolejne doskonałe informacje docierają do Gorlic z Los Angeles, gdzie odbywają się XVII Światowe Igrzyska Służb Mundurowych. Sierżant Szymon Kulka – biegający policjant Posterunku Policji w Uściu Gorlickim – do

Odprawa służbowa Zastępców Komendantów Wojewódzkich (Stołecznego) Policji ds. kryminalnych

W dniach 6 – 7 lutego 2017 r. w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym „Dafne” w Zakopanem odbyła się odprawa służbowa zastępców komendantów wojewódzkich (Stołecznego) Policji ds. kryminalnych, poświęcona podsumowaniu realizacji zadań przez

Policjanci udaremnili wprowadzenie na rynek podrobionego towaru

Funkcjonariusze Wydziału d/w z Przestępczością Gospodarczą  KPP w Krakowie wraz z kolegami z Wydziału d/w z Cyberprzestępczością KWP w Krakowie ujawnili i zabezpieczyli podrobiony towar w postaci: 395 opakowań końcówek wymiennych

Inauguracja „Bezpiecznych Wakacji 2017” z sądeckimi policjantami

Bezpieczne Wakacje 2017 uważamy za otwarte! Takim okrzykiem w minioną sobotę (24 czerwca), zainaugurowano rozpoczynające się wakacje. Festyn na płycie rynku odbył się z udziałem sądeckich policjantów, którzy promowali zasady

Policjant w drodze do pracy zatrzymał nietrzeźwego kierowcę

Funkcjonariusz ogniwa patrolowego, pełniący na co dzień służbę w Komisariacie Policji w Dobczycach, w drodze do pracy, uniemożliwił dalszą jazdę nietrzeźwemu kierowcy. 32-latek za kółkiem samochodu stwarzał zagrożenie dla innych

„Handel ludźmi”

W ramach realizacji „Krajowego Planu Działań przeciwko Handlowi Ludźmi na lata 2016-2018”, w miesiącu maju b.r., policjantki Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Krakowie przeprowadziły w Galicyjskim Centrum Integracji Społecznej

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź