WYMUSIŁ PIERWSZEŃSTWO NA SKRZYŻOWANIU

WYMUSIŁ PIERWSZEŃSTWO NA SKRZYŻOWANIU

Trzy osoby trafiły do szpitala wskutek wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj przed południem w Starogardzie Gdańskim. W wyniku nieudzielenia pierwszeństwa na skrzyżowaniu zderzyły się dwa auta osobowe. Kierowcy tych pojazdów byli trzeźwi. Obecnie policjanci wyjaśniają bliższe okoliczności dotyczące tego zdarzenia.

Wczoraj przed południem starogardzcy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego jaki wydarzył się na skrzyżowaniu ulicy Skarszewskiej z ulicą Transportowców. Dyżurny, który przyjął zgłoszenie natychmiast skierował w ten rejon funkcjonariuszy z drogówki, policjantów z grupy dochodzeniowo-śledczej oraz technika kryminalistyki, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia.

Jak wstępnie ustalili mundurowi, do tego zdarzenia prawdopodobnie przyczynił się 24-letni kierowca skody, który wjechał na skrzyżowanie nie ustępując pierwszeństwa kobiecie kierującej osobowym citroenem.

W wyniku bocznego zderzenia pojazdów do szpitala trafił  kierowca skody oraz 30-latka kierująca citroenem i 3-letnia pasażerka tego auta. Badanie alkomatem wykazało, że osoby kierujące pojazdami były trzeźwe.

Interweniujący w tej sprawie policjanci zabezpieczyli ujawnione na miejscu wypadku ślady, wykonali dokumentację fotograficzną oraz sporządzili oględziny rozbitych pojazdów. Obecnie śledczy wyjaśniają bliższe okoliczności tego zdarzenia.

Previous KOLEJNY DILER NARKOTYKÓW W ARESZCIE
Next MIESZKANIEC GDYNI ODPOWIE ZA POSIADANIE ZNACZNEJ ILOŚCI NARKOTYKÓW

Może to Ci się spodoba

Trójmiasto na Sygnale 0 Comments

46-LATEK ODPOWIE ZA ZNĘCANIE ORAZ GROŹBY KARALNE

Tczewscy policjanci zatrzymali 46-latka, który stosował przemoc domową. Według ustaleń mundurowych mężczyzna próbował wtargnąć do mieszkania swojej córki grożąc jej śmiercią, a wcześniej znęcał się nad żoną. Zatrzymany mężczyzna trafił

Trójmiasto na Sygnale 0 Comments

DZIELNICOWI ZATRZYMALI DILERA NARKOTYKÓW I DWÓCH JEGO KLIENTÓW

Kara nawet 10 lat pozbawienia wolności może grozić 20-letniemu mieszkańcowi gminy Kwidzyn, który jest podejrzewany o handel narkotykami. Młody mężczyzna został zatrzymany przez dzielnicowych z Kwidzyna. Wraz z nim do

Trójmiasto na Sygnale 0 Comments

GROZIŁ SIEKIERĄ, ZNISZCZYŁ FURTKĘ W OGRODZENIU I AUTO

Groźby przy użyciu siekiery, zniszczenie drzwi do mieszkania, furtki w ogrodzeniu oraz wybicie szyby w aucie, to zarzuty, jakie ciążą na 43-latku zatrzymanym przez kryminalnych z komisariatu VIII. W związku

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź