UTRUDNIENIA W RUCHU DROGOWYM W ZWIĄZKU Z „3 GDAŃSK MARATON”

UTRUDNIENIA W RUCHU DROGOWYM W ZWIĄZKU Z „3 GDAŃSK MARATON”

Policjanci informują, że w związku z odbywającym się w dniu 9 kwietnia br. w godz. 09:00-15.00 biegiem ulicznym „3 Gdańsk Maraton” należy spodziewać się utrudnień w ruchu drogowym. Funkcjonariusze będą strzegli bezpieczeństwa uczestników imprezy, mieszkańców Gdańska, a także widzów obserwujących to wydarzenie.

W najbliższą niedzielę na ulicach Gdańska odbędzie się „3 Gdańsk Maraton”. O godz. 9.00 zaplanowano start biegu maratońskiego. W związku z tym należy spodziewać się utrudnień w ruchu drogowym i czasowym zamykaniem poszczególnych ulic.

Ruch podłużny na trasie całego biegu będzie zamknięty, z wyjątkiem ciągu Al. Zwycięstwa i Al. Grunwaldzkiej, gdzie dla biegaczy zostanie wyznaczony jeden pas ruchu. Funkcjonariusze będą starali się również dopuszczać ruch poprzeczny wzdłuż trasy. W tym dniu w godzinach 4.00 – 17.00 całkowicie z ruchu zostaną wyłączone ulice: Żaglowa i Pokoleń Lechii Gdańsk. Wraz z przemieszczaniem się uczestników maratonu policjanci będą zamykać i otwierać poszczególne ulice.

Trasa maratonu: Żaglowa (START – bieg wewnątrz stadionu Energa Gdańsk), Marynarki Polskiej, Jana z Kolna, Budynek ECS (bieg wewnątrz budynku), Doki, Łagiewniki, Heweliusza, Rajska, Podmłyńska, Pańska, Węglarska, Kołodziejska, Tkacka, Długa, Długi Targ, Ogarna, Bogusławskiego, Targ Węglowy, Targ Drzewny, Kowalska, Korzenna, Karmelicka, Rajska, Błędnik, Zwycięstwa, Grunwaldzka, Droga Zielona, Plac Dwóch Miast, Gospody, Chłopska, Rzeczypospolitej, Rzeczypospolitej, Chłopska, Pomorska, Park Reagana, Piastowska, Jantarowa, ciąg pieszy będący przedłużeniem Jana Pawła II, Czarny Dwór, Nowa Uczniowska, Marynarki Polskiej, Żaglowa, Pokoleń Lechii Gdańsk, teren hali Amber Expo (META).

W ramach “3 Gdańsk Maraton” w dniu 08.04.2017r. (sobota) w godzinach 10:00 – 11:30 odbędzie się Bieg na 5 km. W związku z planowanym biegiem należy spodziewać się czasowych utrudnień w ruchu drogowym na trasie ul. Żaglowa, Pokoleń Lechii Gdańsk, Uczniowska oraz Marynarki Polskiej.

Apelujemy do kierowców, aby w miarę możliwości omijali te rejony Gdańska. Policjanci będą dbali o bezpieczeństwo na drodze. Postarają się również, aby utrudnienia w ruchu drogowym spowodowane wyłączeniem ulic były jak najmniej dotkliwe dla kierowców.

Previous DWÓCH UKRAIŃCÓW USŁYSZAŁO ZARZUTY POBICIA
Next POLICJANCI PRACOWALI NA MIEJSCU WYPADKU DROGOWEGO

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

POLICYJNE ZABEZPIECZENIE UROCZYSTOŚCI Z OKAZJI DNIA NIEPODLEGŁOŚCI

Gdańscy policjanci czuwali nad bezpieczeństwem uczestników zgromadzeń i marszów, które odbyły się w miniona sobotę z okazji 96 rocznicy odzyskania niepodległości. W działaniach udział wzięli policjanci prewencji, ruchu drogowego i

Wiadomości 0 Comments

OSTROŻNIE NAD WODĄ, TRAGEDIA NAD MORZEM

Lęborscy policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 55 – letniego mieszkańca województwa dolnośląskiego. Mężczyzna wczoraj po godz. 15.00 wszedł do morza w Łebie i w pewnym momencie zaczął się topić. Niestety pomimo

Wiadomości 0 Comments

POLICJANCI USUWAJĄ SKUTKI NOCNEJ NAWAŁNICY

Policjanci powiatu chojnickiego wraz z drużynami Oddziałów Prewencji Policji z Gdańska i Bydgoszczy oraz strażą pożarną uczestniczą w trwającej od godzin nocnych akcji ratowniczej. Przez całą noc i sobotni poranek

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!