UTRUDNIENIA W RUCHU DROGOWYM W ZWIĄZKU Z „3 GDAŃSK MARATON”

UTRUDNIENIA W RUCHU DROGOWYM W ZWIĄZKU Z „3 GDAŃSK MARATON”

Policjanci informują, że w związku z odbywającym się w dniu 9 kwietnia br. w godz. 09:00-15.00 biegiem ulicznym „3 Gdańsk Maraton” należy spodziewać się utrudnień w ruchu drogowym. Funkcjonariusze będą strzegli bezpieczeństwa uczestników imprezy, mieszkańców Gdańska, a także widzów obserwujących to wydarzenie.

W najbliższą niedzielę na ulicach Gdańska odbędzie się „3 Gdańsk Maraton”. O godz. 9.00 zaplanowano start biegu maratońskiego. W związku z tym należy spodziewać się utrudnień w ruchu drogowym i czasowym zamykaniem poszczególnych ulic.

Ruch podłużny na trasie całego biegu będzie zamknięty, z wyjątkiem ciągu Al. Zwycięstwa i Al. Grunwaldzkiej, gdzie dla biegaczy zostanie wyznaczony jeden pas ruchu. Funkcjonariusze będą starali się również dopuszczać ruch poprzeczny wzdłuż trasy. W tym dniu w godzinach 4.00 – 17.00 całkowicie z ruchu zostaną wyłączone ulice: Żaglowa i Pokoleń Lechii Gdańsk. Wraz z przemieszczaniem się uczestników maratonu policjanci będą zamykać i otwierać poszczególne ulice.

Trasa maratonu: Żaglowa (START – bieg wewnątrz stadionu Energa Gdańsk), Marynarki Polskiej, Jana z Kolna, Budynek ECS (bieg wewnątrz budynku), Doki, Łagiewniki, Heweliusza, Rajska, Podmłyńska, Pańska, Węglarska, Kołodziejska, Tkacka, Długa, Długi Targ, Ogarna, Bogusławskiego, Targ Węglowy, Targ Drzewny, Kowalska, Korzenna, Karmelicka, Rajska, Błędnik, Zwycięstwa, Grunwaldzka, Droga Zielona, Plac Dwóch Miast, Gospody, Chłopska, Rzeczypospolitej, Rzeczypospolitej, Chłopska, Pomorska, Park Reagana, Piastowska, Jantarowa, ciąg pieszy będący przedłużeniem Jana Pawła II, Czarny Dwór, Nowa Uczniowska, Marynarki Polskiej, Żaglowa, Pokoleń Lechii Gdańsk, teren hali Amber Expo (META).

W ramach “3 Gdańsk Maraton” w dniu 08.04.2017r. (sobota) w godzinach 10:00 – 11:30 odbędzie się Bieg na 5 km. W związku z planowanym biegiem należy spodziewać się czasowych utrudnień w ruchu drogowym na trasie ul. Żaglowa, Pokoleń Lechii Gdańsk, Uczniowska oraz Marynarki Polskiej.

Apelujemy do kierowców, aby w miarę możliwości omijali te rejony Gdańska. Policjanci będą dbali o bezpieczeństwo na drodze. Postarają się również, aby utrudnienia w ruchu drogowym spowodowane wyłączeniem ulic były jak najmniej dotkliwe dla kierowców.

Previous DWÓCH UKRAIŃCÓW USŁYSZAŁO ZARZUTY POBICIA
Next POLICJANCI PRACOWALI NA MIEJSCU WYPADKU DROGOWEGO

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

OTWARCIE NOWEGO KOMISARIATU POLICJI GDAŃSK – ŚRÓDMIEŚCIE – ZAPRASZAMY NA UROCZYSTOŚĆ

Już w najbliższą środę – 15 listopada o godz. 12.00 nastąpi uroczyste otwarcie nowo wybudowanego Komisariatu Policji Gdańsk – Śródmieście oraz Komisariatu Wodnego Policji w Gdańsku zlokalizowanych przy ul. Długa

Wiadomości 0 Comments

WERYFIKACJA MIEJSC WSKAZANYCH W APLIKACJI KRAJOWEJ MAPY ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA

Gdyńscy policjanci już od lipca 2016 roku weryfikują i kontrolują miejsca wskazane przez mieszkańców w aplikacji Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Dzięki tej aplikacji każdy jej użytkownik może przekazać Policji informację

Wiadomości 0 Comments

BĄDŹ WIDOCZNY, BĄDŹ BEZPIECZNY NA DRODZE

Policjanci z wydziału ruchu drogowego komendy powiatowej w Pruszczu Gdańskim spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Matejki. Spotkania odbyły się pod nazwą „Bądź widoczny, bądź bezpieczny

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź