Tymczasowy areszt za posiadanie blisko pół kilograma amfetaminy

Tymczasowy areszt za posiadanie blisko pół kilograma amfetaminy

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wałczu zatrzymali 31 letniego mężczyznę, który w miejscu zamieszkania posiadał znaczne ilości narkotyków. Funkcjonariusze udaremnili wprowadzenie na czarny rynek blisko 500 „dilerskich porcji”. Sąd zastosował wobec zatrzymanego tymczasowy areszt. Najbliższe trzy miesiące 31- latek spędzi za kratkami.

Wałeccy policjanci ustalili, iż jeden z mieszkańców miasta może posiadać substancje psychotropowe. Funkcjonariusze pojechali pod ustalony adres i w trakcie przeszukania mieszkania znaleźli i zabezpieczyli blisko pół kilograma amfetaminy i niewielką ilość marihuany.

W tej sprawie został zatrzymany 31- latek. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego postawiono mu zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Z zabezpieczonego blisko pół kilograma amfetaminy można przygotować około 500 ”porcji” dilerskich, których czarnorynkowa wartość wynosi około 15.000 zł.

Sąd Rejonowy w Wałczu zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Mężczyźnie za popełnione przestępstwo może grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Previous Areszt za spowodowanie śmiertelnego wypadku i ucieczkę z miejsca zdarzenia
Next Policja wspiera w utrzymaniu kwarantanny w Polsce

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

POLICJANCI ZABEZPIECZALI MECZ PIŁKI NOŻNEJ ARKA GDYNIA – LECH POZNAŃ

W ubiegły piątek gdyńscy policjanci dbali o bezpieczeństwo w czasie trwania meczu piłki nożnej pomiędzy drużynami Arki Gdynia – Lech Poznań. W trakcie imprezy nie odnotowano przypadków naruszeń porządku publicznego.

Wiadomości 0 Comments

IV WIOSENNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR KOMENDANTA MIEJSKIEGO POLICJI W GDYNI

Policjanci oraz przedstawiciele służb mundurowych i instytucji dbających o bezpieczeństwo i porządek publiczny rywalizowali podczas IV Wiosennego turnieju halowej piłki nożnej o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Gdyni. Integracja środowiska

Wiadomości 0 Comments

Jaki nocleg w Międzyzdrojach wybrać?

Niezależnie od miejscowości, do której zamierzamy się wybrać na wyczekiwane wakacje, za każdym razem warto rozejrzeć się nad dostępnymi w danym miejscu możliwościami. Warto zastanowić się jakiego rodzaju zakwaterowania oczekujemy,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź