ŚMIERTELNY WYPADEK NA DRODZE KRAJOWEJ NR 22

ŚMIERTELNY WYPADEK NA DRODZE KRAJOWEJ NR 22

Policjanci z Malborka ustalają przyczyny śmiertelnego wypadku, do którego doszło wczoraj po południu na drodze krajowej nr 22 pomiędzy Starym Polem a Malborkiem. Ze wstępnych ustaleń policjantów którzy pracowali na miejscu zdarzenia wynika, że kierująca samochodem marki Volkswagen New Beetle prawdopodobnie straciła panowanie nad pojazdem i bokiem uderzyła w jadącą z naprzeciwka ciężarówkę. Kierująca volkswagenem poniosła śmierć na miejscu. Policjanci ustalają szczegóły wypadku.

W poniedziałek (13 lutego br.) przed godziną 17-tą dyżurny malborskiej komendy odebrał zgłoszenie, że na drodze krajowej nr 22 pomiędzy Starym Polem a Malborkiem doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci z Posterunku Policji w Starym Polu, funkcjonariusze ruchu drogowego oraz grupa dochodzeniowo-śledcza.

Technik kryminalistyki zabezpieczył ślady i sporządził dokumentację fotograficzną. Policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej przesłuchali świadków, a funkcjonariusze wykonali oględziny pojazdów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 37-letnia mieszkanka powiatu malborskiego kierująca volkswagenem new beetle na prostym odcinku drogi, z niewiadomych przyczyn, straciła panowanie nad pojazdem i bokiem uderzyła w jadący z naprzeciwka pojazd ciężarowy marki Mercedes. Kierująca volkswagenem zginęła na miejscu. Droga krajowa nr 22 przez kilka godzin była całkowicie zablokowana. Funkcjonariusze zorganizowali objazdy i zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Policjanci ustalają przyczynę i szczegóły wypadku.

Previous 21-LATEK ODPOWIE ZA HANDEL NARKOTYKAMI
Next POLICJANCI URATOWALI DWIE OSOBY

Może to Ci się spodoba

Trójmiasto na Sygnale 0 Comments

POLICJANCI ZATRZYMALI PARĘ WŁAMYWACZY

Policjanci z Sopotu postawili zarzuty kradzieży z włamaniem mężczyźnie i kobiecie, którzy wspólnie i w porozumieniu dokonywali kradzieży z włamaniem do piwnic w Sopocie oraz Gdyni. Kiedy 27-latek okradał piwnice

Trójmiasto na Sygnale 0 Comments

ARESZT ZA ZNĘCANIE SIĘ NAD RODZINĄ I NIELEGALNE POSIADANIE BRONI

Sztumscy stróże prawa zatrzymali 63-latka, który znęcał się nad swoją rodziną. To jednak nie jedyny zarzut, jaki usłyszy mężczyzna, bowiem w domu w którym zamieszkiwał policjanci znaleźli broń oraz amunicję.

Trójmiasto na Sygnale 0 Comments

POLICJANCI ZATRZYMALI KOLEJNEGO DILERA NARKOTYKÓW

Gdańscy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową zatrzymali kolejnego w ciągu ostatnich dni dilera narkotykowego. W trakcie przeszukania mieszkania 30-letniego mężczyzny funkcjonariusze znaleźli 0,5 kg marihuany, 30 tabletek ekstazy i 2 wagi

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź