POLICJANCI URATOWALI NIEDOSZŁEGO SAMOBÓJCĘ

POLICJANCI URATOWALI NIEDOSZŁEGO SAMOBÓJCĘ

Dzięki szybkim działaniom policjanci referatu interwencyjnego z gdańskiej komendy uratowali 31-latka, który próbował targnąć się na swoje życie. Mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno znajdujące się na III piętrze budynku. Gdańszczanin obecnie przebywa pod opieką lekarzy.

Ochrona życia, zdrowia i mienia obywateli to jedno z podstawowych zadań policjantów. Doświadczenie nie raz pokazuje, że czuwając nad bezpieczeństwem potrzebna jest szybkość działania. Tuż po północy dyżurny Policji został poinformowany, że pewien mężczyzna chce wyskoczyć przez okno budynku znajdującego się na gdańskich Siedlcach. Po otrzymaniu tego zgłoszenia dyżurny natychmiast wysłał na miejsce patrol funkcjonariuszy z referatu interwencyjnego komendy miejskiej.

Wchodząc do mieszkania policjanci usłyszeli, że mężczyzna otwiera okno. Bez chwili wahania mundurowi ruszyli w stronę 31-latka, który stał na parapecie okna znajdującego się na III piętrze budynku. Funkcjonariusze chwycili gdańszczanina uniemożliwiając mu skok, a następnie zaopiekowali się nim do czasu przybycia karetki pogotowia.

Policjanci przekazali 31-latka ratownikom medycznym i asystowali im w drodze do szpitala. Gdańszczanin obecnie przebywa pod opieką lekarzy.

Previous ZATRZYMANY 29-LATEK ODPOWIE ZA POBICIE SĄSIADA I ROZBÓJ NA KOBIECIE
Next DZIELNICOWI ZATRZYMALI DWÓCH MĘŻCZYZN, KTÓRZY POSIADALI PRZY SOBIE NARKOTYKI

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

POLICJANCI ZABEZPIECZYLI NIEBEZPIECZNE SUBSTANCJE

Policjanci udaremnili porzucenie około 40 ton niebezpiecznych substancji w Karsinie. Obecnie funkcjonariusze pod nadzorem prokuratury wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. W czwartek policjanci z Posterunku Policji w Karsinie uzyskali

Wiadomości 0 Comments

POLICJANCI ZABEZPIECZALI BIEG EUROPEJSKI ORAZ FETĘ Z OKAZJI ZDOBYCIA PUCHARU POLSKI PRZEZ

W ostatni weekend na terenie Gdyni odbyły się dwie duże imprezy nad zabezpieczeniem których czuwali policjanci z gdyńskiej komendy. W sobotę piłkarze i kibice Arki Gdynia świętowali zdobycie Pucharu Polski,

Wiadomości 0 Comments

ŚMIERTELNE POTRĄCENIE ROWERZYSTY NA DRODZE WOJEWÓDZKIEJ 235

Policjanci z Posterunku Policji w Brusach ustalają przyczyny wypadku drogowego, w którym zginął 85-letni rowerzysta. Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj około południa na drodze wojewódzkiej 235 pomiędzy Męcikałem, a Żabnem.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź