Płyty ścienne do przedpokoju

Płyty ścienne do przedpokoju

Jeśli szukasz wyjątkowego wyglądu lub masz ochotę nadać przestrzeni bardziej tradycyjny urok, płyta ścienna to świetny sposób na uaktualnienie pokoju. Jest to prosty sposób na nadanie architektonicznego kształtu pomieszczeniom pozbawionym cech, jednocześnie chroniąc ściany przed ogólnym zużywaniem się życia rodzinnego.

Dostępna jest szeroka gama listew, od subtelnych wzorów na pióro i wpust do wzorów z epoki wielkiej, styl paneli pasuje do każdej łazienki, salonu, kuchni… w zasadzie do każdego pomieszczenia, które można sobie wyobrazić.

Poza tym, panele są idealnym sposobem na zapewnienie dodatkowej izolacji, pokrycie nierównych ścian – a nawet ukrycie grzejników czy kominków.

Przeczytaj dalej, aby poznać nasze ulubione pomysły na panele ścienne, a także kilka wskazówek, jak dopasować panele do Twojego domu.

  1. Trzymaj to prosto z Shakerem

Idealny do małych pomieszczeń, ten klasyczny, nietuzinkowy design subtelnie zagospodaruje każdą przestrzeń. Świetnie nadaje się do tego, aby białe pokoje wyglądały mniej nijako i nie kradły światła dziennego z dala od wszelkich mebli.

Te paski z 4-warstwowej płyty MDF zostały doczepione do prostokątów i przypięte do ściany przed malowaniem. Można też zbudować gzyms wystawowy lub półkę na książki.

  1. Przynieś wspaniałość z siatką w stylu jakobskim

Ta wielkoformatowa siatka uderza na całej wysokości ściany. Jest to styl historyczny, ale wystarczająco prosty również dla nowoczesnych przestrzeni. Pomaluj ją w płaskiej skorupce jajka, kontynuuj na listwie przypodłogowej i dopasuj do swojej podłogi, aby uzyskać efekt wciągający.

Dodanie beleczek na krawędzi boazerii tworzy eleganckie wrażenie. Zastosowaliśmy tu 6 x 1-calową ramkę panelową z wstawianymi kwadrantami o wymiarach około 40 x 40 cm.

  1. Panel nad elementem konstrukcyjnym

Nieużywany pierścień komina oklejamy budując ramę i przykrywając go dwoma stylami boazerii. Podział paneli na wysokości dado zapewni mały gzyms dla ekspozycji.

  1. Ochrona ścian za pomocą paneli na wysokości dado

Ten styl jest praktyczny w korytarzach, gdzie ściany mogą się przewracać, oraz w jadalniach, gdzie w ścianę uderzają pchane krzesła. Dodatkowo, ponieważ pokrywa tylko dolną trzecią część ściany, nie będzie dominować.

Stwórz idealne tło, malując ściany, okiennice, boazerie i architraw w tym samym kolorze.

  1. Odtworzyć okładzinę kabiny

Zamień ścianę przednią na prostotę w stylu Scandi z malowanych desek sosnowych, zamocowanych pionowo za łóżkiem. Będą wyglądać wspaniale w połączeniu z nowoczesnym łóżkiem platformowym i pościelą. Zeszlifuj wszystkie szorstkie sęki w drewnie, a następnie zabezpiecz je lakierem matowym. Tutaj surowe panele sosnowe 6 x 1 wpust i pióro przybijane są do pałeczek ściennych.

  1. Wybierz płytę żeberkową, która jest dekadencko szczegółowa

Mieszanie ozdobnych paneli żeberkowych i portretowych sprawia, że ściany wyróżniają się na tle innych. Idealne do przestrzeni, w których dosłownie chcesz poczuć, jakby się do Ciebie zbliżały, do przytulnego kokonu.

Pomaluj ją na ciemnoszary kolor, szmaragdową zieleń lub marynarkę – wszystko to jest teraz w modzie.

  1. Rozważ panele jako alternatywę dla płytek

Panele to świetny sposób na wypowiedź w łazience zamiast kafelków, a ty możesz go uzupełnić o wąską półkę, aby zapewnić miejsce do przechowywania przyborów toaletowych lub świec, które sprawią, że czas kąpieli będzie tym bardziej relaksujący.

http://kuchniemp.pl/panele-scienne-do-przedpokoju_crom.a

Previous 5 Rzeczy, które należy sprawdzić dwukrotnie przed wysłaniem listu motywacyjnego
Next Firmowy kalendarz ścienny

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Kamizelka obciążeniowa w zaburzeniach SI, ADHD, PDD

Każdy rodzic, który zmaga się z dzieckiem z problemami integracji sensorycznej wie, jak bardzo utrudnia to jego normalne funkcjonowanie wśród rówieśników. Wahania nastrojów, słaba kontrola własnych ruchów, napady nerwowe –

Life&Style 0 Comments

5 Rzeczy, które należy sprawdzić dwukrotnie przed wysłaniem listu motywacyjnego

Spędzałeś godziny i dni na sprawdzaniu różnych szablonów listów motywacyjnych i czytaniu ich?. Część pisarska nie była łatwa, ale poradziłeś sobie z nią. Teraz pozostaje ci tylko jedna rzecz do

Life&Style 0 Comments

Nie jestem za nadmiernym ingerowaniem w naturę

Aktorka jest zwolenniczką umiaru w pielęgnacji. Na co dzień stosuje wyłącznie witaminowe serum do twarzy, a gdy ma okazję korzysta z zabiegów w spa. Najczęściej wybiera jednak masaże o działaniu relaksacyjnym. Gwiazda „Przyjaciółek” nie jest

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź