Nowoczesne biuro – standardy na 2020 i dłużej!

Nowoczesne biuro – standardy na 2020 i dłużej!

Zapoznaj się z kilkoma najpopularniejszymi przewidywaniami dotyczącymi projektowania biur, od technologii inteligentnych po przestrzenie zbudowane z myślą o prywatności. Wiele pomysłów na przyszłość pracy obraca się wokół elastyczności, więc sensowne jest, aby przyszła przestrzeń biurowa to odzwierciedlała – a eksperci w tej sprawie wydają się być zgodni.

Jeśli jesteś ciekaw, jak Twoje miejsce pracy może się zmienić, aby dopasować je do przyszłych trendów w projektowaniu i pracy, to trafiłeś we właściwe miejsce. Zapoznaj się z najpopularniejszymi przepowiedniami dotyczącymi projektowania i wystroju biur, zaczerpniętymi z kilku firm, które obserwują najnowsze osiągnięcia.

Zrównoważony rozwój

Zrównoważone materiały i odzież to pojęcia, które zyskują na znaczeniu na całym świecie, ale co z ekologiczną modą na biuro? Według dewelopera powierzchni handlowej: „U podstaw zrównoważonego projektowania leży integracja w przestrzeni materiałów budowlanych pochodzących z recyklingu, pozyskiwanych w sposób zrównoważony i „zielony”. „Kładzie nacisk na efektywność energetyczną opartą na technologii, ochronę środowiska i zgodność z zasadami ekologii w celu stworzenia bardziej harmonijnej relacji pomiędzy naturą a naszymi budynkami. Przyjmując tę koncepcję wewnątrz budynków, otrzymujemy coś zupełnie nowego, zwanego „ekologicznym wellness”.

Deweloper wyjaśnia, że zrównoważone materiały biurowe mogą obejmować te, które są minimalnie przetworzone, a także elementy z naturalnego drewna i kamienia oraz naturalne oświetlenie.

Włączenie

Różnorodność i inkluzja są dziś na ustach wielu pracodawców, a według firmy deweloperskiej zajmującej się projektowaniem biur, nadszedł czas, aby zrobić dodatkowy krok w kierunku tego, aby wszyscy pracownicy czuli się mile widziani w pracy poprzez projektowanie swojej przestrzeni.

Włączenie wszystkich pracowników może być łatwiejsze dzięki projektowaniu biura. Dzięki większej dostępności dla osób o różnym stopniu niepełnosprawności, a także dzięki działaniom na rzecz osób cierpiących na problemy związane ze zdrowiem psychicznym, firmy mogą postawić za swoją różnorodność i obietnice włączenia społecznego autentyczność i rzeczywiste działania.

Równowaga między pracą a życiem prywatnym

Jednym z najbardziej poszukiwanych aspektów współczesnego życia zawodowego jest znalezienie idealnej równowagi pomiędzy życiem poza biurem a czasem spędzonym w nim.

Firmy już wprowadzają różne polityki, które mają pomóc w urzeczywistnieniu tego celu dla swoich pracowników, wydzielając przestrzeń dla świadczeń wellness i zajęć pozaszkolnych.

Ale także fizyczna budowa środowiska biurowego może mieć tu decydujące znaczenie, mówi deweloper. „Projektowanie miejsc pracy reaguje na tę ciągłą zmianę w kulturze, wprowadzając takie rzeczy jak przestrzenie socjalne, ‚workcafés’, pokoje gier, strefy odmładzające, a nawet miejsca do medytacji.

„Spodziewamy się, że będzie tego więcej – pokoje do jogi, domowe pomieszczenia mieszkalne, ‚renesansowy’ design, siłownia, domowa kuchnia – w miarę jak miejsca pracy będą stawały się coraz bardziej domem z domu”.

http://wyposaz-biuro.pl/

Previous Co to za narkotyk?
Next Jak podłączyć telefon z systemem Android do telewizora?

Może to Ci się spodoba

Strefa Biznesu 0 Comments

Przyszłość polskiej energetyki – rozwiązania Polskiego Funduszu Energetycznego

INNOWACJA, EKSPANSJA I INTEGRACJA TO NAZWA NASZEJ GRY, KTÓRĄ NAZYWAMY BIZNESEM O JUŻ OSIĄGNIĘTYCH SUKCESACH, PLANACH NA PRZYSZŁOŚĆ, NOWYCH PRODUKTACH W OFERCIE I SILE MARKI ROZMAWIALIŚMY Z ROBERTEM ZAGOŻDŻONEM, ZAŁOŻYCIELEM

Strefa Biznesu 0 Comments

21-LATEK ODPOWIE ZA HANDEL NARKOTYKAMI

Policjanci z Wejherowa zatrzymali 21-latka w związku z posiadaniem narkotyków. W trakcie pracy nad sprawą funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna handlował narkotykami. Podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania kryminalni znaleźli narkotyki. Zatrzymany

Strefa Biznesu 0 Comments

Czym jest Polski Fundusz Energetyczny FIZAN

Polski Fundusz Energetyczny jest funduszem inwestycyjnym zamkniętym, realizującym w swojej istocie ideę polegającą na budowaniu wartości jego spółek portfelowych, dobranych zgodnie z wartościami oraz kryteriami wyrażonymi w jego statucie. Pośrednio

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź