MIESZKANIEC GDYNI ODPOWIE ZA POSIADANIE ZNACZNEJ ILOŚCI NARKOTYKÓW

MIESZKANIEC GDYNI ODPOWIE ZA POSIADANIE ZNACZNEJ ILOŚCI NARKOTYKÓW

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni zatrzymali 33 – latka podejrzewanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. W trakcie przeszukania mieszkania mężczyzny śledczy zabezpieczyli przeszło 140 gramów marihuany. Mężczyzna usłyszał zarzut dotyczący posiadania znacznej ilości narkotyków, grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni w toku działań operacyjnych ustalili, że 33 – letni mieszkaniec Chyloni może mieć związek z przestępczością narkotykową, a w swoim mieszkaniu może posiadać znaczną ilość narkotyków. Podejrzenia mundurowych potwierdziły się. W trakcie przeszukania mieszkania mężczyzny funkcjonariusze zabezpieczyli przeszło 140 gramów zielono-brązowego suszu roślinnego ukrytego w sześciu szklanych słojach. Po zbadaniu suszu testerem narkotyków okazało się, że jest nim marihuana.

Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją prokuratora wobec 33 – latka zastosowany został dozór policyjny.

Funkcjonariusze sprawdzają czy na koncie zatrzymanego nie ma innych przestępstw o charakterze narkotykowym oraz ustalają pochodzenie środków odurzających oraz jakie było ich przeznaczenie.

Przypomnijmy, że za posiadanie narkotyków grozi kara do lat 3, a w przypadku ich znacznej ilości, nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Handel narkotykami zagrożony jest natomiast karą do lat 8, a gdy w grę wchodzi ich znaczna ilość, nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Previous WYMUSIŁ PIERWSZEŃSTWO NA SKRZYŻOWANIU
Next 23 – LATEK USŁYSZAŁ ZARZUTY ZA NAPAŚĆ

Może to Ci się spodoba

Trójmiasto na Sygnale 0 Comments

POLICJA ZATRZYMAŁA POSZUKIWANEGO TRZEMA LISTAMI GOŃCZYMI

Najbliższe półtora roku za kratkami spędzi mężczyzna zatrzymany przez kościerskich policjantów. 23-latek był poszukiwany trzema listami gończymi. Wcześniej nie stawił się w zakładzie karnym, gdzie miał odbyć karę za przestępstwa

Trójmiasto na Sygnale 0 Comments

ARESZT DLA SPRAWCY KRADZIEŻY ROZBÓJNICZEJ

Trzy miesiące aresztu to środki zapobiegawcze zastosowane wobec 22-letniego sprawcy kradzieży rozbójniczej, do której doszło 5 marca tego roku około godziny 5 rano na plaży w Sopocie. Wczoraj policjanci zawieźli

Trójmiasto na Sygnale 0 Comments

KOLEJNYCH 5 MĘŻCZYZN ZATRZYMANYCH ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW

Podczas minionego weekendu dni policjanci zatrzymali pięciu mężczyzn, którzy już wkrótce najprawdopodobniej usłyszą zarzuty za posiadanie środków odurzających. Przy zatrzymywanych ostatnio mężczyznach w wieku od 19 do 35 lat funkcjonariusze

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź