GDAŃSCY POLICJANCI ZABEZPIECZAJĄ LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017

GDAŃSCY POLICJANCI ZABEZPIECZAJĄ LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017

Policjanci z komendy miejskiej w Gdańsku wspólnie w funkcjonariuszami komendy wojewódzkiej i komendy miejskiej w Sopocie biorą udział w zabezpieczeniu imprezy Lotto Eurovolley Poland 2017. W Gdańsku swoje mecze rozgrywa grupa A. Wczoraj o godz. 17:30 w Ergo Arenie odbył się pierwszy mecz fazy grupowej pomiędzy drużynami Finlandii i Estonii. Nad bezpieczeństwem kibiców, zawodników, a także mieszkańców Gdańska czuwało kilkudziesięciu policjantów. Funkcjonariusze nie odnotowali żadnych poważnych incydentów.

Policjanci z komendy miejskiej w Gdańsku wspólnie w funkcjonariuszami komendy wojewódzkiej i komendy miejskiej w Sopocie biorą udział w zabezpieczeniu imprezy Lotto Eurovolley Poland 2017. Nad bezpiecznym przebiegiem mistrzostw czuwają policjanci z wszystkich pionów.

Funkcjonariusze prewencji, ruchu drogowego oraz kryminalni są obecni na terenie całego miasta. W dzień i w nocy dbają oni o bezpieczeństwo zarówno kibiców, sportowców, jak i mieszkańców Gdańska. Policjanci zabezpieczają rejon wokół obiektu sportowego. Są też obecni w rejonie miejsc hotelowych. Funkcjonariusze ruchu drogowego służbę pełnią na ulicach miasta ze szczególnym uwzględnieniem głównych tras dojazdowych, aby zapewnić płynność ruchu.

W Gdańsku swoje mecze rozgrywa grupa A. Wczoraj o godz. 17:30 w Ergo Arenie odbył się pierwszy mecz fazy grupowej pomiędzy drużynami Finlandii i Estonii. Nad bezpieczeństwem kibiców, zawodników, a także mieszkańców Gdańska czuwało kilkudziesięciu policjantów. W najbliższą sobotę w Ergo Arenie odbędą się kolejne mecze fazy grupowej.

Na tę chwilę policjanci nie odnotowali żadnych poważnych incydentów.

Previous KRYMINALNI ZATRZYMALI POSZUKIWANYCH
Next KOLEJNYCH 5 MĘŻCZYZN ZATRZYMANYCH ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

POLICJANCI APELUJĄ O ROZWAGĘ PRZY POZOSTAWIANIU ZWIERZĄT W SAMOCHODACH

Policjanci przypominają właścicielom wszystkich zwierząt domowych, a zwłaszcza posiadaczom psów, że pozostawianie zwierząt w zamkniętych samochodach przy obecnie panujących wysokich temperaturach powietrza może doprowadzić do ich wycieńczenia, a nawet śmierci.

Wiadomości 0 Comments

POLICJANCI SPOTKALI SIĘ Z MIESZKAŃCAMI GDAŃSKA

Wczoraj gdańscy policjanci spotkali się z seniorami. Spotkanie będące jednym z cyklu debat „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ” odbyło się w siedzibie Związku Mniejszości Niemieckiej przy

Wiadomości 0 Comments

SZKOLENIE Z TAKTYK I TECHNIK INTERWENCJI

Komenda Miejska Policji w Sopocie realizuje szkolenia z zakresu taktyki i technik interwencji dla funkcjonariuszy. W trakcie zajęć policjanci ćwiczą m.in. obezwładnianie napastników, kajdankowanie, obronę przed atakiem niebezpiecznym narzędziem oraz

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź