GDAŃSCY POLICJANCI ZABEZPIECZAJĄ LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017

GDAŃSCY POLICJANCI ZABEZPIECZAJĄ LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017

Policjanci z komendy miejskiej w Gdańsku wspólnie w funkcjonariuszami komendy wojewódzkiej i komendy miejskiej w Sopocie biorą udział w zabezpieczeniu imprezy Lotto Eurovolley Poland 2017. W Gdańsku swoje mecze rozgrywa grupa A. Wczoraj o godz. 17:30 w Ergo Arenie odbył się pierwszy mecz fazy grupowej pomiędzy drużynami Finlandii i Estonii. Nad bezpieczeństwem kibiców, zawodników, a także mieszkańców Gdańska czuwało kilkudziesięciu policjantów. Funkcjonariusze nie odnotowali żadnych poważnych incydentów.

Policjanci z komendy miejskiej w Gdańsku wspólnie w funkcjonariuszami komendy wojewódzkiej i komendy miejskiej w Sopocie biorą udział w zabezpieczeniu imprezy Lotto Eurovolley Poland 2017. Nad bezpiecznym przebiegiem mistrzostw czuwają policjanci z wszystkich pionów.

Funkcjonariusze prewencji, ruchu drogowego oraz kryminalni są obecni na terenie całego miasta. W dzień i w nocy dbają oni o bezpieczeństwo zarówno kibiców, sportowców, jak i mieszkańców Gdańska. Policjanci zabezpieczają rejon wokół obiektu sportowego. Są też obecni w rejonie miejsc hotelowych. Funkcjonariusze ruchu drogowego służbę pełnią na ulicach miasta ze szczególnym uwzględnieniem głównych tras dojazdowych, aby zapewnić płynność ruchu.

W Gdańsku swoje mecze rozgrywa grupa A. Wczoraj o godz. 17:30 w Ergo Arenie odbył się pierwszy mecz fazy grupowej pomiędzy drużynami Finlandii i Estonii. Nad bezpieczeństwem kibiców, zawodników, a także mieszkańców Gdańska czuwało kilkudziesięciu policjantów. W najbliższą sobotę w Ergo Arenie odbędą się kolejne mecze fazy grupowej.

Na tę chwilę policjanci nie odnotowali żadnych poważnych incydentów.

Previous KRYMINALNI ZATRZYMALI POSZUKIWANYCH
Next KOLEJNYCH 5 MĘŻCZYZN ZATRZYMANYCH ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Jaki nocleg w Międzyzdrojach wybrać?

Niezależnie od miejscowości, do której zamierzamy się wybrać na wyczekiwane wakacje, za każdym razem warto rozejrzeć się nad dostępnymi w danym miejscu możliwościami. Warto zastanowić się jakiego rodzaju zakwaterowania oczekujemy,

Wiadomości 0 Comments

POLICJANCI ZABEZPIECZALI MECZ PIŁKI NOŻNEJ LECHIA GDAŃSK – ARKA GDYNIA

W ostatni piątek gdyńscy policjanci dbali o bezpieczeństwo w czasie trwania meczu piłki nożnej pomiędzy drużynami Lechii Gdańsk – Arki Gdynia. W trakcie imprezy nie odnotowano przypadków naruszeń porządku publicznego.

Wiadomości 0 Comments

POLICJANCI WERYFIKUJĄ PUNKTY ZGŁOSZONE NA KRAJOWEJ MAPIE ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA

Gdyńscy policjanci już od lipca zeszłego roku zajmują się weryfikacją i kontrolą miejsca wskazanych przez mieszkańców Gdyni w aplikacji Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Wśród zgłaszanych punktów znajdują się miejsca dotyczące

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź