Był ścigany sześcioma listami gończymi, zatrzymali go szczecińscy wywiadowcy

Był ścigany sześcioma listami gończymi, zatrzymali go szczecińscy wywiadowcy

Poszukiwały go prokuratury w całym kraju – wpadł w Szczecinie. Ustalenia własne i pozyskane informacje przez policjantów z Referatu Wywiadowczego Wydziału Prewencji tutejszej Komendy Miejskiej doprowadziły do zatrzymania 57 – latka, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Najbliższe kilka lat mężczyzna spędzi w zakładzie karnym.

Funkcjonariusze pełniący służbę na terenie miasta otrzymali informację, że na jednym ze szczecińskich osiedli ma przebywać mężczyzna, który jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Po ustaleniu rysopisu policjanci podjęli natychmiastowe działania zmierzające do zatrzymania osoby.

Jak się okazało, mieszkaniec województwa pomorskiego poszukiwany był ośmioma podstawami poszukiwawczymi, w tym sześcioma listami gończymi za przestępstwa przeciwko mieniu. 57 – latek prosto z komisariatu trafił za kratki.

Previous Nowa metoda kradzieży - "na przebitą oponę"
Next Dokonał czynnej napaści na policjantki - zatrzymanemu mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

O RADZENIU SOBIE ZE STRESEM I ZAWODZIE POLICJANTA NA WARSZTATACH „MARZEC NA OBCASACH”

W miniony piątek na zaproszenie Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Gdańsku udział w warsztatach rozwojowych pn. „Kobieta stresoodporna, czyli stres pod kontrolą” wzięła udział asp. Karina Kamińska. Warsztaty

Wiadomości 0 Comments

POLICYJNE ZABEZPIECZENIE MARATONU

145 gdańskich policjantów i funkcjonariuszy Oddziałów Prewencji Policji zabezpieczało niedzielny „3 Gdańsk Maraton”. Podczas imprezy sportowej funkcjonariusze zadbali o bezpieczeństwo biegaczy, innych użytkowników dróg, a także widzów obserwujących całe wydarzenie.

Wiadomości 0 Comments

POLICJANCI DBALI O BEZPIECZEŃSTWO KWESTUJĄCYCH Z WOŚP

26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przebiegł w woj. pomorskim bardzo spokojnie. Nad bezpieczeństwem wolontariuszy i uczestników imprez czuwali policjanci. Funkcjonariusze nie odnotowali żadnych poważnych incydentów związanych z kwestami. Wczoraj

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź