Był ścigany sześcioma listami gończymi, zatrzymali go szczecińscy wywiadowcy

Był ścigany sześcioma listami gończymi, zatrzymali go szczecińscy wywiadowcy

Poszukiwały go prokuratury w całym kraju – wpadł w Szczecinie. Ustalenia własne i pozyskane informacje przez policjantów z Referatu Wywiadowczego Wydziału Prewencji tutejszej Komendy Miejskiej doprowadziły do zatrzymania 57 – latka, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Najbliższe kilka lat mężczyzna spędzi w zakładzie karnym.

Funkcjonariusze pełniący służbę na terenie miasta otrzymali informację, że na jednym ze szczecińskich osiedli ma przebywać mężczyzna, który jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Po ustaleniu rysopisu policjanci podjęli natychmiastowe działania zmierzające do zatrzymania osoby.

Jak się okazało, mieszkaniec województwa pomorskiego poszukiwany był ośmioma podstawami poszukiwawczymi, w tym sześcioma listami gończymi za przestępstwa przeciwko mieniu. 57 – latek prosto z komisariatu trafił za kratki.

Previous Nowa metoda kradzieży - "na przebitą oponę"
Next Dokonał czynnej napaści na policjantki - zatrzymanemu mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

ŚMIERTELNE POTRĄCENIE ROWERZYSTY NA DRODZE WOJEWÓDZKIEJ 235

Policjanci z Posterunku Policji w Brusach ustalają przyczyny wypadku drogowego, w którym zginął 85-letni rowerzysta. Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj około południa na drodze wojewódzkiej 235 pomiędzy Męcikałem, a Żabnem.

Wiadomości 0 Comments

GDAŃSCY POLICJANCI ZABEZPIECZAJĄ LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017

Policjanci z komendy miejskiej w Gdańsku wspólnie w funkcjonariuszami komendy wojewódzkiej i komendy miejskiej w Sopocie biorą udział w zabezpieczeniu imprezy Lotto Eurovolley Poland 2017. W Gdańsku swoje mecze rozgrywa

Wiadomości 0 Comments

GDYNIANIE CHĘTNIE KORZYSTAJĄ Z KRAJOWEJ MAPY ZAGROŻEŃ

Gdynianie coraz częściej korzystają z aplikacji Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Liczba nanoszonych przez mieszkańców Gdyni punktów na mobilnej mapie ciągle rośnie, co świadczy, że mieszkańcom odpowiada taki sposób przekazywania informacji

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź