Akcesoria do telefonu

Akcesoria do telefonu

Na rynku jest wiele akcesoriów do wyboru dla praktycznie każdego smartfona, ale czasami wybór może być trochę za duży.
Przygotowaliśmy listę pięciu najważniejszych rzeczy, które należy nosić przy sobie. Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem muzyki, miłośnikiem fotografii, czy też masz intensywną chęć korzystania z najnowszych gadżetów, na liście znajdziesz oczywiście coś, co z pewnością zapewni Twojemu telefonowi znacznie więcej korzyści!

Selfie stick

Czy jesteś zmęczony bolesnym rozciąganiem ramion podczas próby zrobienia sobie pejzażu? Prawdopodobnie powinieneś otrzymać kij do samokontroli, aby pomóc w tych sytuacjach. Choć może nie są one tak popularne jak kiedyś, to jednak warto mieć go do dyspozycji. Dobry kij selfie jest maksymalnie 36 cali w pełni wyciągnięty i chowa się do około 7,1 cala, wystarczająco dużo, aby zmieścić się w torebce. Dzięki temu będziesz miał więcej miejsca, by zmieścić wszystkich w kadrze, a nawet możliwość robienia szczegółowych zdjęć krajobrazowych.

Przenośny bank energii

Przenośna ładowarka lub zewnętrzna bateria jest jednym z najważniejszych akcesoriów, jakie powinien mieć zawsze telefon komórkowy. Są one dostępne w kilku różnych pojemnościach i rozmiarach, w zależności od tego, czego szukasz. Mniejsze akumulatory naładują mniej urządzeń, ale nadrobią to w przenośnym urządzeniu. Typowa bateria w nowoczesnym smartfonie wynosi od 2000 do 3000 mAh, więc upewnij się, że ma wystarczającą ilość mocy, aby sobie poradzić. Polecamy wybrać pojemność około 6,000mAh, co jest dobrym połączeniem mocy i przenośności.

Słuchawki

Podczas gdy słuchawki w pakiecie są coraz lepsze, większość z nich to nadal gówno. Jeśli chcesz słuchać muzyki, będziesz potrzebował czegoś lepszego. Jeśli lubisz sport, rozważ zainwestowanie w niektóre słuchawki Bluetooth, ponieważ brak kabla znacznie ułatwi Ci poruszanie się.

Pakiet najlepszych obiektywów do kamer

Aby zwiększyć wszechstronność fotografii w smartfonie, należy kupić jeden z dostępnych na rynku wysokiej jakości obiektywów do aparatów fotograficznych. Obiektywy tego typu są wyposażone w sztywny, czarny, plastikowy klips, który można pewnie zamocować do aparatu w smartfonie. Aby przenieść fotografię na wyższy poziom, należy rozważyć zastosowanie szerokokątnego obiektywu .36X, który umożliwia wykonywanie zdjęć panoramicznych, oraz obiektywu 25X makro do rejestrowania drobnych szczegółów itp. Trzymaj się szanowanych producentów, takich jak ZEISS, aby uzyskać najlepszą jakość.

Obudowa wodoszczelna

Niezależnie od tego, czy wybierasz się na wakacje na plaży, czy na wspinaczkę skalną, bardzo ważne jest, aby telefon był chroniony. Niektóre sztandarowe urządzenia są teraz wodoodporne, ale to nie pomaga w ogólnej sile. Każdy taki przypadek można kupić na rynku, który ma uniwersalne dopasowanie do urządzeń do 5,7 cala.

http://gsm-akcesorium.pl/

Previous 4 Zalety wideokonferencji na ZOOM
Next Co to jest detoksykacja?

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Kobiety zarabiają w Polsce średnio o 19 proc. mniej niż mężczyźni

Statystyki pokazują, że luka płacowa w zarobkach kobiet i mężczyzn sięga w Polsce blisko 20 proc. Dysproporcje w wynagrodzeniach są widoczne na wszystkich szczeblach kariery i niezależne od wielkości przedsiębiorstwa. Przyczyniają się do tego wybory

Life&Style 0 Comments

Kamizelka obciążeniowa w zaburzeniach SI, ADHD, PDD

Każdy rodzic, który zmaga się z dzieckiem z problemami integracji sensorycznej wie, jak bardzo utrudnia to jego normalne funkcjonowanie wśród rówieśników. Wahania nastrojów, słaba kontrola własnych ruchów, napady nerwowe –

Life&Style 0 Comments

Przepisy na sok z wyciskarki

Wyciskarki wolnoobrotowe są urządzeniami, które obecnie cieszą się coraz większą popularnością na rynku. Przy ich pomocy można przygotować świeże soki z warzyw i owoców. Podczas procesu ich wyciskania, nie traci

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź