4 Zalety wideokonferencji na ZOOM

4 Zalety wideokonferencji na ZOOM

Zoom posiada wszystkie funkcje klasycznego webinaru i dodaje niesamowite narzędzie zaangażowania wideo. Jeśli kiedykolwiek życzyłeś sobie, aby webinar był jeszcze bardziej podobny do wydarzenia na żywo, Twoje życzenie zostało spełnione.

Oto 4 sposoby na to, by wideokonferencje Zoom zmieniały grę

  1. Więcej zaangażowania

Minęły już dni, w których po prostu patrzono na slajdy Powerpoint – lub dni Instant Teleseminar i po prostu audio. Dzisiejsi konsumenci treści chcą ZOBACZYĆ i POKOŃCZYĆ to, co się dzieje. Zoom pozwala na to z transmisją w pełnej rozdzielczości HD, dzięki czemu użytkownicy mogą zobaczyć i poczuć prezentera, a nie tylko go usłyszeć czy zobaczyć slajdy.

  1. Jak impreza na żywo

Zoom nie tylko przynosi wideo dla prowadzącego, ale także dodaje wideo dla uczestników. Oznacza to, że jako osoba prowadząca nie rozmawiasz z komputerem lub telefonem, lecz z prawdziwą żywą publicznością. Kiedy zadają oni pytanie, można zobaczyć i poczuć to, co chcą wiedzieć, a także usłyszeć ich pytanie.

Dla każdego, kto zmagał się z nieodłączną naturą webinarów Zoom to potężna mieszanka webinarów i wydarzeń na żywo.

  1. Darmowe dla użytkowników świateł

Nawet lepiej niż zaangażowanie i poczucie wydarzenia na żywo jest cena, za spotkania poniżej 40 minut wideokonferencja Zoom jest bezpłatna. To prawda, że nie będzie Cię to nic kosztować! Z bezpłatną wersją pozwala na dołączenie do 50 uczestników, z płatnymi planami modernizacji do transmisji do większej publiczności.

  1. Pełne odtwarzanie wideo

Zoom nagrywa również wszystkie filmy od wielu prezenterów i uczestników, które są częścią Pytania i Odpowiedzi. Pozwala to na uchwycenie i nie zgubienie całego wydarzenia, łącznie z pytaniami zadawanymi przez uczestników za pośrednictwem czatu.

Dla uczestników, którzy nie mogli przybyć na miejsce, mogą przeżyć imprezę tak, jakby byli tam z pełnym nagraniem wideo każdego, kto się wypowiedział.

Czy są jakieś wady?

Używamy Zoom od 2 miesięcy i jak dotąd nie mieliśmy zbyt wiele powodów do narzekań. Proces edycji przebiegł sprawnie, a powtórki szybko się rozeszły – choć są większe, bo są pełne wideo.

Proces rejestracji jest trochę mylący, nie do końca wiesz jakich dodatków potrzebujesz, a jakich nie (po prostu poszliśmy na zwykły plan Pro i nie potrzebowaliśmy do tej pory żadnych aktualizacji!). Po zarejestrowaniu się, konfiguracja i prowadzenie wideokonferencji Zoom jest bardzo łatwe i proste.

Mieliśmy już światła dla naszego studia wideo i mogliśmy je łatwo przerobić, aby upewnić się, że dobrze wyglądamy na żywo w Zoomie – ale dla każdego, kto nie ma świetnego oświetlenia (lub prowadzi nocne webinaria) jest to zdecydowanie coś, co należy rozważyć.

Dzięki nagranemu na żywo wideo zarówno od Ciebie jak i od uczestników Zoom ma bardziej doraźny i niekontrolowany charakter. Bądźmy jednak szczerzy, taka jest natura nowej technologii – a także pomaga ona uczynić ją bardziej realną i ekscytującą dla użytkowników końcowych.

http://tlumaczymyangielski.pl/tlumacz-jezyka-angielskiego/flsf/zoom-najpopularniejszy-system-wideokonferencji-pozwala-na-solidne-wielojezyczne-tlumaczenie.html

Previous Jak podłączyć telefon z systemem Android do telewizora?
Next Akcesoria do telefonu

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Nie jestem za nadmiernym ingerowaniem w naturę

Aktorka jest zwolenniczką umiaru w pielęgnacji. Na co dzień stosuje wyłącznie witaminowe serum do twarzy, a gdy ma okazję korzysta z zabiegów w spa. Najczęściej wybiera jednak masaże o działaniu relaksacyjnym. Gwiazda „Przyjaciółek” nie jest

Life&Style 0 Comments

Akcesoria do telefonu

Na rynku jest wiele akcesoriów do wyboru dla praktycznie każdego smartfona, ale czasami wybór może być trochę za duży. Przygotowaliśmy listę pięciu najważniejszych rzeczy, które należy nosić przy sobie. Niezależnie

Life&Style 0 Comments

Lecz osobę, nie uzależnienie

Jednym z najtrudniejszych etapów wychodzenia z uzależnienia od opioidów może być przezwyciężenie fizycznego bólu i dyskomfortu związanego z odstawieniem. Ośrodki do leczenia uzależnień zapewniają pacjentom szybką detoksykację i inne formy

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź